Site Hakkında

Osman’ın vefatını izleyen günlerde arkadaşlarından bir istekte bulunmuştum. Osman’ile olan hatıralarınızı paylaşabilirmisiniz diye. Bu çabanın amacı ilk başta babalarını tanıma fırsatını bulamayacak olan ikizlerine olabildiğince çok anı ve bilgi bırakmaktı. Ama daha sonra gelen yazıları görünce aslında buna hepimizin ihtiyacı olduğunu farkettim.

Bu siteyi ağabeyimin 55 doğum günü olan 27 Ocak 2013’de açtım. Çoğunluğu dostlarından gelen yazılarla doldurulmuştur.

Bazı yazılar uzundu ve onlara dokunmadan olduğu gibi girdim.

Bazı yazılarda çok anektod vardı. “Bunları siz yazdınız” başlığı altında topladım. Buraya henüz girmemiş parçalar da var. Dolayısı ile bu yazı değişerek, bölünerek, büyüyerek devam edecektir.

Bazı yazılarda çok yoğun duygular vardı. Bunları şu anda web sayfalarına yansıtamadım. İleride ayrı bir kısım altında toplanabilir.

Bir matem sitesi olarak düşünmedim ve tasarlamadım burasını. Osman’ı kaybetmek bizi çok üzdü ama onu tanıyabilme ayrıcalığı hepimizi mutlu eden bir olay. Bunu yazılarınızdan da farkediyorum. Kaçınılmaz olarak duygulu yazılar olacaktır sitede ama amacım Osman’ı onu hatırlanmak istediği şekilde anmak. Mutlulukla.

Bu sayfa artık ailesinin olduğu kadar da sizlerin. Devam eden katkılarınızı bekliyorum. Direkt bana gönderebilirsiniz (erolemed@me.com) veya sitedeki “Iletişim” bölgesinden girebilirsiniz.

Ferda Akkerman şöyle demiş : “Osman’ı seven herkesin, babalarını hiç tanıma fırsatı bulamayacak olan ikizler ve siz değerli aile mensuplarına karşı insani ve vicdani bir görevi. Osman’ın hayatına ilişkin bilgi ve belgeler, bence ikizlere “tam ve eksiksiz olarak” aktarılması gereken en değerli ve kalıcı miras. ”

Bu sitenin daha çok üzerinde çalışılması gerek. önerileriniz olursa yazın.

Tanıdıklarınıza, Osman’ı tanıyanlara bu adresi verin. Haber verin.

Erol Emed

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s